Proizvođači
Proizvodi po nazivu
Popularni tagovi

Serverska oprema

Prikaz: Lista / Tabela
Poređaj po:
Prikaži:
Serverska oprema
Lenovo Server DOD x3650 M5 ODD Cable 00AL956
SRV DOD IBM ODD Cable x3650M5, kabel za povezivanje optičkog uređaja, za modele servera X3650 M5 ..
1,897.00 RSD
Bez PDV-a: 1,581.00 RSD
SRV DOD HP CABLE 3,6m 16A C19 POWER AF576A
Kabl za Suko uticnicu, 3,6m 16A C19 ..
4,044.00 RSD
Bez PDV-a: 3,370.00 RSD
IBM ECC DDR2 RoHS SDRAM
512 MB, DDRII, 533 MHz, Latencija CL4..
4,466.00 RSD
Bez PDV-a: 3,722.00 RSD
Lenovo Server DOD x3250/x3550/x3650 ODD DVD/RW SATA 00AM067
SRV DOD IBM ODD DVD/RW, Optički uređaj Ultra- Slim SATA Multi-Burner za modele servera:x3250, x3550 ..
5,311.00 RSD
Bez PDV-a: 4,426.00 RSD
SRV DOD HP 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ835A
HP 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ835A ..
6,450.00 RSD
Bez PDV-a: 5,375.00 RSD
Lenovo Server DOD x3650 M5 PCIe Riser, 00KA498
System x3650 M5 PCIe Riser (2 x8 FH/FL + 1 x8 FH/HL Slots), 00KA498 ..
8,441.00 RSD
Bez PDV-a: 7,034.00 RSD
Lenovo Server DOD ODD CAGE x3650 M5 FRONT 00YD070
SRV DOD Lenovo ODD CAGE x3560 M5, kavez za ugradnju optičkog uređaja u model servera x3650 M5, sadrž..
9,560.00 RSD
Bez PDV-a: 7,967.00 RSD
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver..
11,230.00 RSD
Bez PDV-a: 9,358.00 RSD
Lenovo Server DOD x3250 RPS 460W x3250 M6 00YD992
IBM System x 460W High Efficiency Platinum AC Power Supply kompatibilno sa serveom x3250 M6 ..
15,023.00 RSD
Bez PDV-a: 12,519.00 RSD
SRV DOD HP MEM 8GB REG 1Rx4 PC3-14900R-13 Kit Renew
MEM 8GB REG DDR3-1600 LV GEN 8, Kompatibilnost: memorija podržava E5-2600 v2 procesore..
17,450.00 RSD
Bez PDV-a: 14,542.00 RSD
Lenovo Server DOD x3250 MEM 8GB DDR4 2400Mhz UDIMM 46W0813
8GB (1x8GB, 2Rx8, 1.2V) PC4-17000 DDR4 2133MHz LP ECC UDIMM za: x3250 M6, ..
18,968.00 RSD
Bez PDV-a: 15,807.00 RSD
Lenovo Server DOD RPS 750W High Efficiency Platinum, 00KA096
System x 750W High Efficiency Platinum AC Power Supply za model X3550M5 ..
19,727.00 RSD
Bez PDV-a: 16,439.00 RSD
IBM SRV OPT Ultra320 ServeRaid 6i+ SCSI controller, 39R8793
http://www.redbooks.ibm.com/abstracts/tips0784.html..
21,673.00 RSD
Bez PDV-a: 18,061.00 RSD
DELL 550W Hot-Plug Power Supply (450-AEIE)
Tip: Napajanje Upotreba: PowerEdge R430 Ostalo: Hot Plug Snaga: 550W Garancija: 2 godine ..
21,851.00 RSD
Bez PDV-a: 18,209.00 RSD
BR MEM KINGSTON KTD-PE6950/8G
KTD-PE6950/8G, Kompatibilnost Dell: PowerEdge 2970, PowerEdge 6950, PowerEdge M605, PowerEdge M805, ..
22,762.00 RSD
Bez PDV-a: 18,968.00 RSD
DELL Microsoft Windows Server 2012 R2 Foundation ROK
Tip: Windows Server Napomena: ROK (Reseller Option Kit) ..
25,948.00 RSD
Bez PDV-a: 21,623.00 RSD
DELL 300GB 2.5" SAS 12Gbps 15k Assembled Kit 3.5" 11G
Tip: Hard disk Format: 2.5" Kapacitet diska: 300GB Interfejs: SAS Protok: 12 Gbps (1.200 MB/s) ..
26,165.00 RSD
Bez PDV-a: 21,804.00 RSD
HP MEM 8GB REG DDR3-1600 LV GEN 8
MEM 8GB REG DDR3-1600 LV GEN 8, Kompatibilnost: memorija podržava E5-2600 v2 procesore..
26,555.00 RSD
Bez PDV-a: 22,129.00 RSD
SRV DOD HP RPS 1400W FS PLAT HOT PLUG
SRV DOD HP RPS 1400W FS PLAT HOT PLUG Gen9 ..
26,555.00 RSD
Bez PDV-a: 22,129.00 RSD
DELL 16GB DDR4 2400MHz RDIMM ECC Dual rank
Kapacitet: 16GB Tip memorije: DDR4 Radni takt memorije: 2.400MHz Slot: DIMM Voltaža: 1.2V Broj ..
27,920.00 RSD
Bez PDV-a: 23,267.00 RSD