Proizvođači
Proizvodi po nazivu
Popularni tagovi

Serverska oprema

Prikaz: Lista / Tabela
Poređaj po:
Prikaži:
Serverska oprema
Lenovo Server DOD x3650 M5 ODD Cable 00AL956
SRV DOD IBM ODD Cable x3650M5, kabel za povezivanje optičkog uređaja, za modele servera X3650 M5 ..
1,879.00 RSD
Bez PDV-a: 1,566.00 RSD
IBM ECC DDR2 RoHS SDRAM
512 MB, DDRII, 533 MHz, Latencija CL4..
4,441.00 RSD
Bez PDV-a: 3,701.00 RSD
Lenovo Server DOD x3250/x3550/x3650 ODD DVD/RW SATA 00AM067
SRV DOD IBM ODD DVD/RW, Optički uređaj Ultra- Slim SATA Multi-Burner za modele servera:x3250, x3550 ..
5,260.00 RSD
Bez PDV-a: 4,383.00 RSD
DELL 500GB 2.5" SATA 3Gbps 5.4k
Tip: Hard disk Format: 2.5" Kapacitet diska: 500GB Interfejs: SATA II Protok: 3 Gbps (300 MB/s) ..
5,411.00 RSD
Bez PDV-a: 4,509.00 RSD
SRV DOD HP 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ835A
HP 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ835A ..
6,389.00 RSD
Bez PDV-a: 5,324.00 RSD
Lenovo Server DOD x3650 M5 PCIe Riser, 00KA498
System x3650 M5 PCIe Riser (2 x8 FH/FL + 1 x8 FH/HL Slots), 00KA498 ..
8,359.00 RSD
Bez PDV-a: 6,966.00 RSD
Lenovo Server DOD ODD CAGE x3650 M5 FRONT 00YD070
SRV DOD Lenovo ODD CAGE x3560 M5, kavez za ugradnju optičkog uređaja u model servera x3650 M5, sadrž..
9,468.00 RSD
Bez PDV-a: 7,890.00 RSD
DELL Broadcom NetXtreme 5720 Dual Port 1GbE PCI Express x1 karta
Tip: Mrežna karta Interfejs: PCI Express x1 Standardi: IEEE 802.3x, Protok: 10/100/1000Mbps RJ-4..
14,066.00 RSD
Bez PDV-a: 11,722.00 RSD
Lenovo Server DOD x3250 RPS 460W x3250 M6 00YD992
IBM System x 460W High Efficiency Platinum AC Power Supply kompatibilno sa serveom x3250 M6 ..
14,879.00 RSD
Bez PDV-a: 12,399.00 RSD
DELL Broadcom NetXtreme 5720 Dual Port 1GbE PCI Express x1 karta (full-height) (540-11134)
Vrsta uređaja: Mrežna karta / adapter Mreža: Žična Interfejs: PCI Express x1 Maksimalni protok: 1..
16,908.00 RSD
Bez PDV-a: 14,090.00 RSD
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver..
17,284.00 RSD
Bez PDV-a: 14,403.00 RSD
SRV DOD LENOVO MEM 8GB RDIMM 2133 MHz ECC
Lenovo ThinkServer 8GB DDR4-2133MHz (1Rx4) RDIMM kompatibilno sa modelima: RD350 G5, RD450 G5, RD550..
18,786.00 RSD
Bez PDV-a: 15,655.00 RSD
DELL Broadcom 5719 Quad Port 1GbE PCI Express x4 karta (full-height) (540-BBGX)
Vrsta uređaja: Mrežna karta / adapter Mreža: Žična Interfejs: PCI Express x4 Maksimalni protok: 1..
18,936.00 RSD
Bez PDV-a: 15,780.00 RSD
IBM SRV OPT Ultra320 ServeRaid 6i+ SCSI controller, 39R8793
http://www.redbooks.ibm.com/abstracts/tips0784.html..
21,551.00 RSD
Bez PDV-a: 17,959.00 RSD
BR MEM KINGSTON KTD-PE6950/8G
KTD-PE6950/8G, Kompatibilnost Dell: PowerEdge 2970, PowerEdge 6950, PowerEdge M605, PowerEdge M805, ..
22,543.00 RSD
Bez PDV-a: 18,786.00 RSD
HP 300GB 12G SAS 10K 2.5in SC ENT HDD
785067-B21, HPE 300GB 12G SAS 10k 2,5" SC ENT HDD ..
24,798.00 RSD
Bez PDV-a: 20,665.00 RSD
HP MEM 8GB REG DDR3-1600 LV GEN 8
MEM 8GB REG DDR3-1600 LV GEN 8, Kompatibilnost: memorija podržava E5-2600 v2 procesore..
26,300.00 RSD
Bez PDV-a: 21,917.00 RSD
SRV DOD Lenovo RPS 750W Platinum
Lenovo ThinkServer Gen 5 750W Platinum Hot Swap Power Supply kompatibilno sa modelima: RD350 G5, RD4..
26,300.00 RSD
Bez PDV-a: 21,917.00 RSD
DELL 2TB 3.5" SATA 6Gbps 7.2k Assembled Kit 11+ (400-AEGG)
Tip: Hard disk Format: 3.5" Kapacitet diska: 2TB Interfejs: SATA III Protok: 6 Gbps (600 MB/s) ..
29,268.00 RSD
Bez PDV-a: 24,390.00 RSD
DELL 300GB 3.5" SAS 6Gbps 15.000rpm $
Tip: Hard disk Format: 3.5" Kapacitet diska: 300GB Interfejs: SAS Protok: 6 Gbps (600 MB/s) Keš..
30,696.00 RSD
Bez PDV-a: 25,580.00 RSD