Proizvođači
Proizvodi po nazivu
Popularni tagovi

Serverska oprema

Prikaz: Lista / Tabela
Poređaj po:
Prikaži:
Serverska oprema
Lenovo Server DOD x3650 M5 ODD Cable 00AL956
SRV DOD IBM ODD Cable x3650M5, kabel za povezivanje optičkog uređaja, za modele servera X3650 M5 ..
1,901.00 RSD
Bez PDV-a: 1,584.00 RSD
IBM ECC DDR2 RoHS SDRAM
512 MB, DDRII, 533 MHz, Latencija CL4..
4,487.00 RSD
Bez PDV-a: 3,739.00 RSD
Lenovo Server DOD x3250/x3550/x3650 ODD DVD/RW SATA 00AM067
SRV DOD IBM ODD DVD/RW, Optički uređaj Ultra- Slim SATA Multi-Burner za modele servera:x3250, x3550 ..
5,320.00 RSD
Bez PDV-a: 4,433.00 RSD
DELL 500GB 2.5" SATA 3Gbps 5.4k
Tip: Hard disk Format: 2.5" Kapacitet diska: 500GB Interfejs: SATA II Protok: 3 Gbps (300 MB/s) ..
5,480.00 RSD
Bez PDV-a: 4,567.00 RSD
SRV DOD HP 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ835A
HP 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ835A ..
6,460.00 RSD
Bez PDV-a: 5,383.00 RSD
Lenovo Server DOD x3650 M5 PCIe Riser, 00KA498
System x3650 M5 PCIe Riser (2 x8 FH/FL + 1 x8 FH/HL Slots), 00KA498 ..
8,454.00 RSD
Bez PDV-a: 7,045.00 RSD
Lenovo Server DOD x3550M5 4xHDD 2.5'' Expander 00KA055
IBM Dodatno kućište za 4 x 2.5" HDD, za servere x3550M5 ..
9,119.00 RSD
Bez PDV-a: 7,599.00 RSD
Lenovo Server DOD ODD CAGE x3650 M5 FRONT 00YD070
SRV DOD Lenovo ODD CAGE x3560 M5, kavez za ugradnju optičkog uređaja u model servera x3650 M5, sadrž..
9,575.00 RSD
Bez PDV-a: 7,979.00 RSD
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver..
11,248.00 RSD
Bez PDV-a: 9,373.00 RSD
DELL Broadcom NetXtreme 5720 Dual Port 1GbE PCI Express x1 karta
Tip: Mrežna karta Interfejs: PCI Express x1 Standardi: IEEE 802.3x, Protok: 10/100/1000Mbps RJ-4..
14,225.00 RSD
Bez PDV-a: 11,854.00 RSD
Lenovo Server DOD x3250 RPS 460W x3250 M6 00YD992
IBM System x 460W High Efficiency Platinum AC Power Supply kompatibilno sa serveom x3250 M6 ..
15,047.00 RSD
Bez PDV-a: 12,539.00 RSD
SRV DOD HP MEM 8GB REG 1Rx4 PC3-14900R-13 Kit Renew
MEM 8GB REG DDR3-1600 LV GEN 8, Kompatibilnost: memorija podržava E5-2600 v2 procesore..
17,478.00 RSD
Bez PDV-a: 14,565.00 RSD
Lenovo Server DOD x3100 MEM 8GB ECC KOM UDIMM 1600
SRV DOD Lenovo x3100 MEM 8GB ECC KOM UDIMM 1600 X3100 M4,M5, 00D5016 ..
18,390.00 RSD
Bez PDV-a: 15,325.00 RSD
DELL 1TB 3.5" SATA III 7.200 RPM Hot Plug Fully Assembled Kit 13G (400-AEFB)
Tip: Hard disk Format: 3.5" Kapacitet diska: 1TB Interfejs: SATA III Protok: 6 Gbps (600 MB/s) ..
18,770.00 RSD
Bez PDV-a: 15,642.00 RSD
Lenovo Server DOD x3250 MEM 8GB DDR4 2400Mhz UDIMM 46W0813
8GB (1x8GB, 2Rx8, 1.2V) PC4-17000 DDR4 2133MHz LP ECC UDIMM za: x3250 M6, ..
19,302.00 RSD
Bez PDV-a: 16,085.00 RSD
Lenovo Server DOD HDD 2.5" SAS 300GB 10K 12Gbps 00WG685
HDD 2,5" 300GB 10K 12Gbps SAS G3HS HDD za server: x3850X6/x3950 X6, x3650 M5, x3550 M5 ..
19,758.00 RSD
Bez PDV-a: 16,465.00 RSD
Lenovo Server DOD RPS 750W High Efficiency Platinum, 00KA096
System x 750W High Efficiency Platinum AC Power Supply za model X3550M5 ..
19,758.00 RSD
Bez PDV-a: 16,465.00 RSD
Lenovo Server DOD RPS 750W x3650M5 00FK932
Lenovo x 750W High Efficiency Platinum AC Power Supply kompatibilno sa serveom x3650M5 ..
19,758.00 RSD
Bez PDV-a: 16,465.00 RSD
IBM SRV OPT Ultra320 ServeRaid 6i+ SCSI controller, 39R8793
http://www.redbooks.ibm.com/abstracts/tips0784.html..
21,775.00 RSD
Bez PDV-a: 18,146.00 RSD
DELL 550W Hot-Plug Power Supply (450-AEIE)
Tip: Napajanje Upotreba: PowerEdge R430 Ostalo: Hot Plug Snaga: 550W Garancija: 2 godine ..
21,887.00 RSD
Bez PDV-a: 18,239.00 RSD