Proizvođači
Proizvodi po nazivu
Popularni tagovi

Serverska oprema

Prikaz: Lista / Tabela
Poređaj po:
Prikaži:
Serverska oprema
IBM ECC DDR2 RoHS SDRAM
512 MB, DDRII, 533 MHz, Latencija CL4..
4,848.00 RSD
Bez PDV-a: 4,040.00 RSD
SRV DOD HP 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ835A
HP 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ835A ..
6,650.00 RSD
Bez PDV-a: 5,542.00 RSD
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver..
11,579.00 RSD
Bez PDV-a: 9,649.00 RSD
SRV DOD HP MEM 8GB REG 1Rx4 PC3-14900R-13 Kit Renew
MEM 8GB REG DDR3-1600 LV GEN 8, Kompatibilnost: memorija podržava E5-2600 v2 procesore..
17,994.00 RSD
Bez PDV-a: 14,995.00 RSD
DELL 550W Hot-Plug Power Supply (450-AEIE)
Tip: Napajanje Upotreba: PowerEdge R430 Ostalo: Hot Plug Snaga: 550W Garancija: 2 godine ..
22,531.00 RSD
Bez PDV-a: 18,776.00 RSD
SRV DOD HP HDD 146GB 6G SAS 15K 2.5in SC ENT HDD Gen8 Rem
SRV DOD HP HDD 146GB 6G SAS 15K 2.5in SC ENT HDD Rem ..
23,471.00 RSD
Bez PDV-a: 19,559.00 RSD
IBM SRV OPT Ultra320 ServeRaid 6i+ SCSI controller, 39R8793
http://www.redbooks.ibm.com/abstracts/tips0784.html..
23,530.00 RSD
Bez PDV-a: 19,608.00 RSD
DELL 16GB DDR4 2400MHz RDIMM ECC Dual rank
Kapacitet: 16GB Tip memorije: DDR4 Radni takt memorije: 2.400MHz Slot: DIMM Voltaža: 1.2V Broj ..
23,609.00 RSD
Bez PDV-a: 19,674.00 RSD
HP 300GB 12G SAS 10K 2.5in SC ENT HDD
785067-B21, HPE 300GB 12G SAS 10k 2,5" SC ENT HDD ..
25,818.00 RSD
Bez PDV-a: 21,515.00 RSD
HP MEM 8GB REG DDR3-1600 LV GEN 8
MEM 8GB REG DDR3-1600 LV GEN 8, Kompatibilnost: memorija podržava E5-2600 v2 procesore..
27,383.00 RSD
Bez PDV-a: 22,819.00 RSD
SRV DOD HP RPS 1400W FS PLAT HOT PLUG
SRV DOD HP RPS 1400W FS PLAT HOT PLUG Gen9 ..
27,383.00 RSD
Bez PDV-a: 22,819.00 RSD
DELL 300GB 2.5" SAS 12Gbps 15k
Tip: Hard disk Format: 2.5" Kapacitet diska: 300GB Interfejs: SAS Protok: 12 Gbps (1.200 MB/s) ..
27,544.00 RSD
Bez PDV-a: 22,953.00 RSD
DELL Microsoft Windows Server 2012 R2 Foundation ROK
Tip: Windows Server Napomena: ROK (Reseller Option Kit) ..
28,164.00 RSD
Bez PDV-a: 23,470.00 RSD
SRV DOD HP HDD 3TB 6G SAS 7.2k 3,5in SC MDL HDD
HP HDD 3TB 6G SAS 7.2k 3,5in SC MDL HDD Renew gen8, gen9..
31,138.00 RSD
Bez PDV-a: 25,948.00 RSD
DELL Single 495W Hot-Plug Power Supply (1+0) (450-AEBM)
Tip: Napajanje Upotreba: PowerEdge R530, Ostalo: Hot Plug Snaga: 495W Garancija: 2 godine ..
33,798.00 RSD
Bez PDV-a: 28,165.00 RSD
SRV DOD HP MEM 16GB REG 2Rx4 PC4-2400P-R Kit
805349-B21, HP MEM 16GB REG 2Rx4 PC4-2133P-R Kit. Kompatabilan sa E5-2600V4 CPU u HPE DL3xx/ML3xx Ge..
40,682.00 RSD
Bez PDV-a: 33,902.00 RSD
DELL 200GB 2.5" SSD SATA 6Gbps Assembled Kit 3.5" 11+
Tip: SSD Format: 2.5" (3.5" Carrier) Kapacitet diska: 200GB Interfejs: SATA III Protok: 6 Gbps (..
44,446.00 RSD
Bez PDV-a: 37,038.00 RSD
DELL Microsoft Windows Server 2016 Standard ROK
Tip: Windows Server Napomena: ROK (Reseller Option Kit), ..
95,759.00 RSD
Bez PDV-a: 79,799.00 RSD
DELL Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ROK
Tip: Windows Server Napomena: ROK (Reseller Option Kit) ..
97,872.00 RSD
Bez PDV-a: 81,560.00 RSD
HP WINDOWS SRV STANDARD 2012 R2
WINDOWS SRV STANDARD 2012 R2..
109,372.00 RSD
Bez PDV-a: 91,143.00 RSD