Proizvođači
Proizvodi po nazivu
Popularni tagovi

Intellinet

Prikaz: Lista / Tabela
Poređaj po:
Prikaži:
Intellinet
Intellinet mrežna kartica PCI gigabitna
522533, žični, PCIe, 10/100/1000Base-T, Vrsta priključaka RJ45, Broj priključaka 1. ..
1,726.00 RSD
Bez PDV-a: 1,438.00 RSD
Intellinet prespojni mrežni kabel Cat.5e UTP PVC 0.5m sivi
318228, Vrsta kabela U/UTP, Kategorija Cat.5e, Duljina 0,5 m, Konektori RJ45. ..
56.00 RSD
Bez PDV-a: 47.00 RSD
Intellinet prespojni mrežni kabel Cat.5e UTP PVC 15m sivi
Vrsta kabla U/UTP, Kategorija Cat.5e, Dužina 15m, Konektori RJ45 sivi. ..
348.00 RSD
Bez PDV-a: 290.00 RSD
Intellinet prespojni mrežni kabel Cat.5e UTP PVC 1m sivi
318921, Vrsta kabela U/UTP, Kategorija Cat.5e, Duljina 1 m, Konektori RJ45 ..
70.00 RSD
Bez PDV-a: 58.00 RSD
Intellinet prespojni mrežni kabel Cat.5e UTP PVC 2m sivi
318976, Vrsta kabela U/UTP, Kategorija Cat.5e, Duljina 2 m, Konektori RJ45 ..
97.00 RSD
Bez PDV-a: 81.00 RSD
Intellinet prespojni mrežni kabel Cat.6 UTP PVC 10m sivi
336734, Vrsta kabela U/UTP, Kategorija Cat.6, Duljina 10 m, Konektori RJ45 ..
446.00 RSD
Bez PDV-a: 372.00 RSD
334112, Vrsta kabela U/UTP, Kategorija Cat.6, Duljina 2 m, Konektori RJ45 ..
153.00 RSD
Bez PDV-a: 128.00 RSD
Intellinet prespojni mrežni kabl Cat.5e UTP PVC 3m crni
320764, Vrsta kabela U/UTP, Kategorija Cat.5e, Duljina 3 m, Konektori RJ45 ..
114.00 RSD
Bez PDV-a: 95.00 RSD
Intellinet prespojni mrežni kabl Cat.5e UTP PVC 3m sivi
319768, Vrsta kabela U/UTP, Kategorija Cat.5e, Duljina 3 m, Konektori RJ45 ..
120.00 RSD
Bez PDV-a: 100.00 RSD
Intellinet prespojni mrežni kabl Cat.5e UTP PVC 5m crni
320771, Vrsta kabela U/UTP, Kategorija Cat.5e, Duljina 5 m, Konektori RJ45 ..
160.00 RSD
Bez PDV-a: 133.00 RSD
Intellinet prespojni mrežni kabl Cat.5e UTP PVC 5m sivi
319812, Vrsta kabela U/UTP, Kategorija Cat.5e, Duljina 5 m, Konektori RJ45 ..
170.00 RSD
Bez PDV-a: 142.00 RSD
Intellinet prespojni mrežni kabl Cat.6 UTP PVC 7.5m sivi
336758, Vrsta kabela U/UTP, Kategorija Cat.6, Duljina 7,5 m, Konektori RJ45 ..
227.00 RSD
Bez PDV-a: 189.00 RSD
Intellinet prespojni UTP panel Cat.6 24-portni 1U 19", crni
520959, Tip panela UTP, Broj portova 24, Konektori RJ45, 110/Krone. ..
3,865.00 RSD
Bez PDV-a: 3,221.00 RSD
Intellinet SFP Mini-GBIC 1000Base-LX (LC) Single-Mode Port, 20 km
506724, žični, Intellinet SFP Mini-GBIC 1000Base-LX (LC) Single-Mode Port, 20 km ..
5,778.00 RSD
Bez PDV-a: 4,815.00 RSD
Intellinet UTP mrežni kabel Cat.5e 305m
362320, Vrsta kabla U/UTP, Kategorija Cat.5e, Duljina 305 m, siva boja ..
5,657.00 RSD
Bez PDV-a: 4,714.00 RSD
LAN Intellinet alat PoE+ Tester - Endspan,Midspan,802.3af/at
PoE+ Tester Power over Ethernet Plus Test Tool; Detects Endspan, Midspan, IEEE802.3af- and IEEE802.3..
1,980.00 RSD
Bez PDV-a: 1,650.00 RSD
LAN Intellinet Cat6 KeystoneJack modul,Locking-toolless,beli
LAN Intellinet Cat6 KeystoneJack modul,Locking-toolless,beli. ..
253.00 RSD
Bez PDV-a: 211.00 RSD
LAN Intellinet Cat6A KeystoneJack modul,Locking-toolless,beo
Locking Cat6A Keystone Jack UTP, Toolless, Locking Function, White Uz njega je potreban alat PN 7908..
292.00 RSD
Bez PDV-a: 243.00 RSD
LAN Intellinet patch kabl 0,5m Cat.6 UTP PVC Bakar sivi
Vrsta kabla U/UTP, Kategorija Cat.6, Dužina 0,5 m, Konektori RJ45, sivi. ..
84.00 RSD
Bez PDV-a: 70.00 RSD
LAN Intellinet patch kabl 0.25m Cat.5e UTP PVC sivi
Mrežni kabl, Cat5e, UTP RJ-45 Male / RJ-45 Male, 0.25 m, sivi. ..
48.00 RSD
Bez PDV-a: 40.00 RSD