Proizvođači
Proizvodi po nazivu
Popularni tagovi

D-Link

Prikaz: Lista / Tabela
Poređaj po:
Prikaži:
D-Link
Access point D-Link DAP-1360
DAP-1360, Open Source,unutrašnji, 802.11b/g,802.11n, 2,4 GHz, Način rada AP,Client,PtMP Bridge,PtP B..
4,744.00 RSD
Bez PDV-a: 3,953.00 RSD
D-Link 3G HSPA+ portable router DWR-730/E
DWR-730/E, ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 3G, 802.11n, Napajanje vanjsko..
9,625.00 RSD
Bez PDV-a: 8,021.00 RSD
D-Link 4G LTE router DWR-921/E
DWR-921, D-Link 4G LTE Router, uključen LTE/HSPA module (Dual Mode), Uplink 50 Mbps, Downlink 100 Mb..
24,749.00 RSD
Bez PDV-a: 20,624.00 RSD
D-Link bežični range extender D-Link DAP-1330/E
DAP-1330/, 802.11b/g,802.11n, 2,4 GHz, Priključci RJ45, 2x vanjske antene, WPS, do 300 Mbps prijenos..
4,607.00 RSD
Bez PDV-a: 3,839.00 RSD
D-Link bežični router DIR-809/E
DIR-809/E, ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 1x 10/100Mbps, LAN 4x 10/100Mbps, 802.11b/g,802.11n,802.1..
5,911.00 RSD
Bez PDV-a: 4,926.00 RSD
D-Link bežični router DIR-842
DIR-842, Wireless AC Dual-Band Gigabit Router 4xGE LAN portova+1xGE WAN port, 2x2 MIMO interne anten..
10,381.00 RSD
Bez PDV-a: 8,651.00 RSD
D-Link DEM-311GT
D-Link DEM-311GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna, dometa do 550m. Podržava ..
8,851.00 RSD
Bez PDV-a: 7,376.00 RSD
D-Link DES-1005D
5x 10/100Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje spoljno...
1,282.00 RSD
Bez PDV-a: 1,068.00 RSD
D-Link DES-1008D
8x 10/100Mbps ports, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje eksterno...
1,952.00 RSD
Bez PDV-a: 1,627.00 RSD
D-Link DES-1024D
24x 10/100 Mb/s, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2..
7,897.00 RSD
Bez PDV-a: 6,581.00 RSD
D-Link DGS-1016D
16 x 10/100/1000 Mbit, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unmanaged, La..
13,344.00 RSD
Bez PDV-a: 11,120.00 RSD
D-Link DGS-1024D
24 x 10/100/1000 Mbit, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unmanaged, La..
17,974.00 RSD
Bez PDV-a: 14,978.00 RSD
D-Link DUB-H7
Priključci 7x USB (A-type),1x USB (B-type), Napajanje AC adapter, 1,8 m USB kabel..
3,384.00 RSD
Bez PDV-a: 2,820.00 RSD
D-Link micro USB bežični adapter DWA-172
DWA-172, bežični, USB, 802.11a/b/g,802.11b/g,802.11n,802.11ac, Vrsta priključaka RJ45, Broj priključ..
3,877.00 RSD
Bez PDV-a: 3,231.00 RSD
D-Link Powerline bežični Ethernet adapter kit DHP-601AV/E
DHP-601AV/E, žični, RJ45, 10/100/1000Base-T, Broj priključaka 1..
7,562.00 RSD
Bez PDV-a: 6,302.00 RSD
D-Link switch  web upravljivi DGS-1210-24
26-Port Gigabit Smart Managed Switch with 2 SFP ports - 24 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports ..
23,147.00 RSD
Bez PDV-a: 19,289.00 RSD
D-Link switch  web upravljivi, DGS-1100-08
DGS-1100-08, 8x10/100/1000 Mbps, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, sma..
5,650.00 RSD
Bez PDV-a: 4,708.00 RSD
D-Link switch  web upravljivi,DGS-1100-05/E
D-Link switch web upravljivi,DGS-1100-05/E, 5 Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, Fanless, 802.1Q..
4,493.00 RSD
Bez PDV-a: 3,744.00 RSD
D-Link switch DGS-1210-28
DGS-1210-28, 24 x 10/100/1000Mbps + 4 x 1000BaseT SFP ports, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, sm..
27,232.00 RSD
Bez PDV-a: 22,693.00 RSD
D-Link switch DGS-1210-28P
DGS1210-28P, 24 10/100/1000 + 4 SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje ..
63,314.00 RSD
Bez PDV-a: 52,762.00 RSD