Proizvođači
Proizvodi po nazivu
Popularni tagovi

Allied Telesis

Prikaz: Lista / Tabela
Poređaj po:
Prikaži:
Allied Telesis
 AT Switch AT-GS950/8
AT-GS950/8, 8 x 10/100/1000Mbps + 2 x SFP combo, fanless, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart..
19,584.00 RSD
Bez PDV-a: 16,320.00 RSD
AT Media Converter AT-MC102XL-20
AT-MC102XL-20, Ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX (multimode), Ulazni konek..
11,099.00 RSD
Bez PDV-a: 9,249.00 RSD
AT Switch AT-GS910/16
ATGS910/16, 16 x 10/100/1000Mbps, fanless, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2,..
14,688.00 RSD
Bez PDV-a: 12,240.00 RSD
AT Switch AT-GS910/8
ATGS910/8, 8x10/100/1000, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje spoljašn..
7,165.00 RSD
Bez PDV-a: 5,971.00 RSD
AT Switch AT-GS910/8E
ATGS910/8E, 8x10/100/1000, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, managed, Layer 2, Napajanje unutarnje ..
6,824.00 RSD
Bez PDV-a: 5,687.00 RSD
AT Switch AT-GS950/16
ATGS950/16, 16 x 10/100/1000Mbps + 2 x SFP combo, fanless, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smar..
21,420.00 RSD
Bez PDV-a: 17,850.00 RSD
AT Switch AT-GS950/48
ATGS950/48, 48 x 10/100/1000Mbps + 4 SFP combo, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2,..
59,364.00 RSD
Bez PDV-a: 49,470.00 RSD